Олімпійські ігри в Лондоні вдарили по місцевій торгівлі [відео]

  Олімпійські ігри в Лондоні вдарили по місцевій торгівлі. Всупереч очікуванням, магазини вбрання скаржаться на брак клієнтів. Сезон розпродажів став найгіршим за останні чотири роки.

  Власники магазинів модного одягу в Лондоні очікували на бум продажів під час Олімпіади. Натомість тепер підраховують збитки. За серпень обсяг торгівлі упав майже на піввідсотка. Туристів, котрі приїхали до британської столиці підтримати власні збірні, лондонський шопінг не зацікавив. Не відреагували на сезонні знижки й місцеві мешканці.

  Річард Дод, речник британської спілки продавців одягу: "Олімпіада створила певний позитивний настрій, чого ми й сподівалися, але, на жаль, це не вплинуло на додаткові продажі. Люди були зайняті іншим. Вони стежили за Олімпіадою по телевізору, або в Інтернеті. Але вони точно не купували".

  Скаржаться на брак клієнтів і торгівці ринку в Кемдені, де можна придбати вінтажні речі та взуття. Ще кілька років тому ринок був меккою для модників усього світу, але віднедавна потік покупців майже вичерпався.

  Продавець у Кемдені: "Це літо стало гіршим за торішнє. Серпень і вересень мали би бути гарячою порою, але, як бачите, ми тут цілий день сидимо без покупців".

  Причини падіння попиту фахівці вбачають у високому рівні безробіття та розвитку онлайн-магазинів. Чи не єдиною галуззю торгівлі, якій Олімпійські ігри принесли невеличкий зиск, стало громадське харчування. Утім фахівці прогнозують зниження обсягів продажів їжі та напоїв по завершенні Паралімпіади.

  Мирослава Пеца, "5 канал".

  Попередній матеріал
  НАТО стурбоване рішенням Азербайджану помилувати офіцера, засудженого за вбивство вірменського колеги
  Наступний матеріал
  Чергове золото та бронзу здобули сьогодні українські спортсмени на Паралімпіаді у Лондоні
  Теги: