Одразу дві демонстрації влаштували на сході Угорщини

  Одразу дві демонстрації влаштували на сході Угорщини. Ареною виступів стало місто Мишкольц, а причиною - циганське питання.

  Сотні прихильників ультра-правих поглядів - вийшли на вулиці, щоби висловити обурення високим рівнем злочинності у регіоні. Винними у цьому вони вважають місцеву циганську спільноту. Роми, своєю чергою, - провели власну демонстрацію. Вони вимагали припинити дискримінацію і дати циганам можливість інтегруватися в угорське суспільство. Усього в Угорщині мешкає - близько семисот тисяч ромів.

  Петер Якаб, лідер ультра-правої партії: "Найбільшою серед численних проблем нашої країни є циганське питання. Подекуди роми і угорці просто не можуть мирно співіснувати. Циганам, що не бажають жити цивілізовано, краше скористатися правом на вільне пересування у ЄС і переїжджати в інші місця".

  Габор Вараді, лідер циганської спільноти: "Наш марш - це відповідь на звинувачення ультра-правих. Не буду приховувати, у нашій країні є певні проблеми з інтеграцією ромів. Але їх можна подолати за допомогою соціальних працівників. Насильство нам не потрібне".

  Попередній матеріал
  У Каліфорнії вирує потужна лісова пожежа
  Наступний матеріал
  Від водойми з каналізаційними стоками потерпають 6 тис мешканців селища Комсомольське [відео]
  Теги: