Ryanair
Ryanair Еспресо ТВ

Одна з найбільших авіакомпаній Європи Ryanair скасовує 18 тис.рейсів – ЗМІ

  Загалом такі заходи торкнуться 400 тисяч пасажирів

  Авіаперевізник Ryanair заявив про скасування ще 18 тисяч рейсів. Йдеться про вильоти у період з листопада 2017 по березень 2018. Загалом зміни торкнуться близько 400 тисяч пасажирів, повідомляє британське видання The Guardian

  Як стало відомо, авіалінії вже сповістили пасажирів про скасування рейсів, надіславши їм електронні листи. Всім клієнтам компанії, чий рейс скасували, запропонували відшкодування вартості квитка або перенесення його на інші дати.

  Крім того, у компанії пообіцяли, що всі ,кого зачепило скасування рейсів, отримають ваучер на £ 40 у разі поїздки в один кінець, і на £ 80 у разі поїздки в обидві сторони. Його можна буде використати для бронювання рейсів у період з жовтня 2017 по березень 2018 року.

  Зауважимо, що глава Ryanair Майкл О'Лірі приніс вибачення пасажирам компанії через другу протягом місяця звістку про скасування рейсів. Утім, він зазначив, що ці зміни є "розумними".

  "Ми щиро перепрошуємо перед тими клієнтами, яких торкнулися скасування рейсів минулого тижня, а також ті розумні зміни у графіці, про які ми повідомили сьогодні", - відзначив О'Лірі.

  Також стало відомо, що на зимовий період будуть тимчасово заморожені 34 маршрути, а 25 з 400 літаків авіапарку лоукостера будуть зняті з рейсів.

  Нагадаємо, раніше компанія Ryanair скасувала понад 80 рейсів через збій у графіку відпусток пілотів. До кінця жовтня у компанії сповістили про скорочення загальної кількості рейсів на 2%.

  Попередній матеріал
  Здешевшання гривні: у НБУ пояснили, що впливає на валютний ринок
  Наступний матеріал
  Трагічна смерть: помер один з акторів серіалу "Фізрук"
  Loading...