ОБСЄ розширить спостережну місію в Україні до 750 осіб

  Склад спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні розширять до семисот п'ятдесяти осіб. Про це повідомив глава місії посол Ертугрул Апакан.


  За його словами, місія спочатку налічувала 120 спостерігачів, нині їх 200. До кінця серпня планують залучити ще щонайменше 300 експертів, а відтак уже до вересня-жовтня їх в Україні буде 750 осіб, враховуючи спостерігачів на виборах президента, – зазначили в ОБСЄ. Нині 10 команд місії перебувають у 10 областях України, половина з них – у південних та східних регіонах. Експерти здійснюють моніторинг ситуації в Україні, переважно це стеження за дотриманням прав людини.

  Нагадаємо, місія ОБСЄ працює в Україні з 21 березня. Вона є цивільною, і її мета – ознайомитись із діяльністю місцевих органів, представниками громадського суспільства та збирати неупереджену інформацію про події в Україні. Водночас, він наголосив: у її складі працюють і кілька військових експертів тих країн, які входять до ОБСЄ. Початково до України приїхали 100 спостерігачів.  Попередній матеріал
  17 кримських курсантів ВМС України продовжать навчання у Британії та Франції
  Наступний матеріал
  ЦВК: на вибори до України приїде 3 тис. спостерігачів від 19-ти держав