Фото Міноборони

17 кримських курсантів ВМС України продовжать навчання у Британії та Франції

  В Одесі, на базі Військової академії, триває підготовка курсантів Академії Військово-Морських Сил імені П. С. Нахімова, яких було передислоковано з тимчасово окупованого Криму. Окрім основних предметів навчання майбутні офіцери посилено вивчають англійську мову. Про це 22 травня повідомили у прес-службі Міноборони України.


  Як повідомляється, увага вивченню саме цієї дисципліни приділяється не випадково: за специфікою проходження служби морські офіцери відвідують багато країн світу та пліч-о-пліч з іноземними партнерами беруть участь у спільних Міжнародних військово-морських навчаннях і операціях. Додатковою мотивацією для курсантів є той факт, що дехто з них невдовзі має продовжити навчання у вищих навчальних закладах Європи.

  "До Міністерства оборони України надійшли пропозиції від наших партнерів з Великої Британії та Франції. Військові відомства цих держав готові надати свої послуги щодо продовження навчання в їхніх військових вишах наших друго- та третьокурсників, які проходитимуть морську практику на кораблях НАТО", – розповіли у оборонному відомстві про подальшу долю курсантів з Криму.

  Зокрема, планується, що з 1 вересня поточного року і до отримання ними лейтенантських погонів у Великій Британії на безкоштовній основі навчатимуться десять курсантів, а у Франції – сім.

  "Нині триває відбір кандидатів на навчання. Таким правом матимуть можливість скористатися лише ті, хто за підсумками поточного навчального року продемонструють найкращі показники у військовій дисципліні та навчанні, адже проходити військово-морську підготовку за кордоном – це і престижно, і пізнавально, і дуже відповідально", – зазначив капітан 2 рангу Аркадій Степаненко, відповідальний за підготовку курсантів. 

  Треба зазначити, що саме ці курсанти у березні  проігнорували церемонію підняття російського окупаційного прапору і у той час коли на плацу лунала російська музика вони заспівали Гімн України.
  Попередній матеріал
  На Донбасі терористи заблокували залізничний міст
  Наступний матеріал
  ОБСЄ розширить спостережну місію в Україні до 750 осіб
  Теги:
  Loading...