Обговорення ситуації в Україні завершилося в ЄП

  Обговорення ситуації в Україні кілька хвилин тому завершилося в Європарламенті. У четвер відбудеться голосування щодо відповідної резолюції.

   

  За даними ЗМІ, власні варіанти документа запропонували всі сім політичних груп Європарламенту. Відрізняються проекти подробицями, але у більшості міститься підтримка учасникам протестних акцій, засудження проявів насильства, вимОги відпустити затриманих активістів і розслідувати порушення прав людини в Україні. Під час обговорення депутати Європарламенту показали глибоку обізнаність у вітчизняних подіях.

  Вітаутас Ландсбергіс, депутат Європарламенту: «Спершу наші санкції мають торкнутися виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ України - Віталія Захарченка. Він прямо відповідає за застосування надмірної сили проти мітингарів. Також має бути реструкторизований спецпідрозділ "Беркут". Допомогу українському народу маємо надати вже зараз. Після Олімпіади президент Росії Путін буде готовий до нових деструктивних дій».

  Тунне Келам, депутат Європарламенту: «Маємо визнати: президент України Янукович повністю втратив довіру. Найкраще, що він може зробити для вирішення кризи - піти у відставку. Простимулювати цей крок ми можемо, заморозивши рахунки олігархів, які підтримують Януковича. Для українського ж народу треба запропонувати змістовний план підтримки».

  Попередній матеріал
  Янукович звільнив губернатора Волинської ОДА
  Наступний матеріал
  У ПР пропонують створити робочу групу, що підготує та узгодить поправки до Коституції [відео]
  Теги:
  Loading...