5.ua

У ПР пропонують створити робочу групу, що підготує та узгодить поправки до Коституції [відео]

   

  Позафракційний Жванія і далі запевняє: голоси в прихильників повернення до Конституції 2004 року - є. А лідер парламентських регіоналів уже попереджає: вони - за довгий процес, до Конституційного акту - не схиляються.  Цим актом депутатам пропонують повернутися до старої конституції, оскільки змінено її було у 2010-ому не легітимно.

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР:«Конституционный акт принять невозможно потому что это просто бумага которая никого ни к чему не обязывает - они противозаконно».

  Давид Жванія:«Если сегодня Ефремов декларирует, что возвращение к легитимном функциям верховной ради это бумажка, то он должен переосмыслить свое присутствие в ВР».

  Тому депутати продовжили зависати між перервами і перемовами.

  Володимир Литвин: «Схоже цей тиждень пленарний ми проведемо в безплідних переговорах».

  Аби зрушити з місця - Кличко пропонує міжнародних посередників. Проросійська частина парламенту - проти.

  Віталій Кличко:«Наше предложение, чтобы эти переговори проводились в  присутствии третьей стороны, которые били бы гарантами зафиксирования договоренностей. Обсуждалось в том числе с Кетрин Ештон».

  Нестор Шуфрич: «Ви кого-нибудть тут видели із Росії!»

  Питання майбутнього прем’єра і уряду - веселить президентського представника у парламенті. Тут досі нема подання з Банкової, та й потенційних кандидатів - прогнозують мляво.

  Юрій Мірошниченко, представник президента у ВР: «Мені принаймні невідомо, щодо формування уряду ведуться консультації у президента. президент працює, ще  результатів немає і я не можу їх озвучити».

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода»: «Не виключено що це буде ставленик Кремля. яке і не виключено, що ця кандидатура буде погоджена на зустрічі президентів у Сочі».

  Саме через цю зустріч Януковича і Путіна - і завис парламент, не виключають в опозиції.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщиана»: «Хочуть зробити перерву до того поки віктор янукович не повернеться із Сочі».

  Календарний план ухвалити - не спрогмоглися. Ідеї працювати весь лютий в цій залі - не підтримали. Натомість «ударівець» Пинзеник виявив - скандальні закони 16 січня скасували некоректно. Пропонує - доголосувати, аби не було спокуси - скористатися помилкою.

  Віктор Пинзеник: «Ми скасували факт зміни закону, але не скасували саму норму!.. Технічна помилка. треба привести у відповідність».

  Олександр Єфремов: «Если наши юристы выявляют опасность, мы готовы поддержать это решение».

  З міністерства юстиції офіційно запевняють: диктаторські закони чинність вже втратили.

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Обговорення ситуації в Україні завершилося в ЄП
  Наступний матеріал
  Суд знову переніс розгляд апеляцій так званих «в’язнів Грушевського»
  Теги:
  Loading...