Обама заявив про загрозу дефолту у США

  Про загрозу дефолту у США заявив президент Барак Обама. У своєму ектренному зверненні до нації він попередив - уже 2-го серпня може скластися ситуація, коли уряд не матиме грошей, щоб розрахуватися із боргами.
  Саме тоді позики США досягнуть максимального дозволеного законом рівня у 14 цілих і 3 десятих трильйони доларів. Щоби запобігти дефолту, Демократична та Республіканська партія  проводять перемови про збільшення боргового ліміту. Республіканці - вимагають зменшення бюджетних витрат. А демократи прагнуть будь-що зберегти соціальні програми для незахищенних верств населення. Через економічну кризу у США - ціни на нафту падають. Водночас, вартість золота на світових ринках продовжує бити рекорди.

  Барак Обама, президент США: "Я закликав лідерів демократичної та республіканської партій якомога швидше досягти чесного компромісу. Його мають підтримати обидві палати Конгресу, і він не повинен йти в розріз із моїми переконаннями. Попри суперечності в політичних поглядах, вірю, що ми зможемо досягти подібної домовленості й забезпечити прогрес нашій країні".

  Попередній матеріал
  Цушко залишає посаду голови СПУ
  Наступний матеріал
  ООН бореться з голодом в Африці
  Теги: