Обама випробував у Білому Домі зефірну гармату

  Гармату, що стріляє... зефіром - випробував у Білому Домі - Барак Обама. Вона є - експонатом молодіжної наукової виставки, що відкрилась у резиденції президента США.
  Захід проводять уже вдруге. Участь у виставці беруть близько сотні школярів та студентів американських коледжів. Вони особисто презентують главі держави свої винаходи. Цього року президента потішили не лише гарматою із зефіром, але й більш серйозними пристроями, які можуть принести користь людям. Зокрема - пересувний пристрій для відео-дзвінків, яким можуть скористатися люди з обмеженими можливостями. І портативний будинок, у якому можуть жити безхатченки чи біженці. Барак Обама привітав молодих науковців і пообіцяв вкладати більше коштів у розвиток точних наук. 

  Барак Обама, президент США: "Ви, друзі - надихаєте мене. Ці молоді люди дають мені впевненість, що найкращі часи у Америки - все ще попереду. Коли ви працюєте, вчитесь і досягаєте особливих успіхів у математиці і точних науках, коли ви змагаєтесь у створенні подібних винаходів, то ви не просто заробляєте призи для себе - ви допомагаєте Америці формувати її майбутнє".
  Попередній матеріал
  Сотні рейсів скасували в аеропортах Франції через страйк працівників летовищ
  Наступний матеріал
  Від сильної посухи потерпає Чилі
  Теги: