Обама відкинув пропозицію Гілларі Клінтон стати віце-президентом

  Свою рішучу налаштованість на президентське крісло доводить кандидат від демократів Барак Обама. Він відкинув пропозицію Гілларі Клінтон стати віце-президентом.
  Після перемоги на праймеріз - попередніх виборах - у штатах Огайо, Техасі та Род-Айленді, колишня перша леді заявила, що Обама може обіймати у разі її перемоги посаду віце-президента. Однак Клінтон дещо поспішила з такими заявами. Незважаючи на перемогу у цих трьох штатах, вона значно програє Обамі. Нині наймолодшого кандидата підтримують 1560 делегатів Демократичної партії, в той час як Клінтон – лише 1400. За кількостю перемог на праймеріз у штатах Барак Обама також лідирує. Партійний з’їзд демократів, на яких визначать єдиного кандидата, відбудеться у кінці серпня. Самі ж президентські вибори - 4 листопада.

  Барак Обама, кандидат в президенти США від Демократичної партії: "Я переміг у  двічі більшій кількості штатів ніж сенатор Клінтон, отримав вдвічі більше голосів. І я не розумію, як хтось, хто займає друге місце може пропонувати посаду віце-президента тому, хто на першому місці".
  Попередній матеріал
  Європа готується до нового удару стихії
  Наступний матеріал
  3 хорватських генералів постали перед Гаазьким трибуналом
  Теги:
  Loading...