5.ua

Обама упевнений – G7 знайде ефективні санкції проти Росії

  Нові санкції проти Росії – про них говоритимуть сьогодні лідери Великої сімки. Вони зібралися у Гаазі на саміт з ядерної безпеки – він саме розпочався.

  Та в центрі уваги багатьох учасників – зустріч, призначена на сьому годину вечора. Це будуть перші переговори G7 після скасування саміту в Сочі. Від останнього лідери Сімки відмовилися через агресію росіян у Криму. Спершу скасування називали тимчасовим, але тепер лунають заклики і до повного розірвання відносин з Росією у межах Великої вісімки. Раніше Євросоюз та США запровадили санкції проти кількох десятків росіян, причетних до розпалювання сепаратизму в Україні. Москву попередили: в разі подальшої ескалації конфлікту можуть з’явитися санкції і проти російської економіки. Однак, поки що ані санкції, ані погрози не змусили Кремль відступити.

  Однак, Барак Обама упевнений в успіху санкцій:"Європа та Америка єдині у підтримці українського уряду та українського народу. Ми єдині у покаранні Росії за її дії. Зростання санкцій матиме значні наслідки для російської економіки і я сьогодні говоритиму про це зі своїми товаришами з G7".

  Попередній матеріал
  У Чернівцях пошкодили уже третій пам’ятник
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині створили Центр для допомоги переселенцям з Криму
  Теги:
  Loading...