5.ua

На Дніпропетровщині створили Центр для допомоги переселенцям з Криму

  При Дніпропетровській облдержадміністрації створено Регіональний координаційний центр з організації роботи щодо підтримки сімей з Криму. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

  Спеціалісти в цьому центрі займатимуться влаштуванням вимушених переселенців з Кримського півострова на тимчасове проживання, надаватимуть їм допомогу у відновленні документів, вживатимуть заходи щодо забезпечення виплат державної допомоги та компенсацій, сприятимуть у вирішенні питань, пов’язаних з новими призначеннями соціальних виплат, допомагатимуть переселенцям у працевлаштуванні, а також влаштуванні їх дітей до дитячих садочків та навчальних закладів. Крім цього, переселенцям з Криму в процесі їх облаштування надаватиметься допомога у забезпеченні харчування, лікування.

  Також спеціалістами центру буде організовано постійний супровід сімей-переселенців фахівцями з соціальної роботи до вирішення всіх проблемних питань.

  "Звернутися до Регіонального координаційного центру з організації роботи щодо підтримки сімей з Криму можна за телефоном Гарячої лінії губернатора: 0 800 505 600 або за телефонами "гарячих ліній" профільних департаментів облдержадміністрації", - повідомляють в Дніпропетровській ОДА.

  Попередній матеріал
  Обама упевнений – G7 знайде ефективні санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Британія не хоче надсилати війська на Схід Європи для протистояння Росії
  Теги:
  Loading...