Фото CBS News

Обама: Путін підтримує незаконні збройні формування в Україні

  Президент США Барак Обама заявив, що йому абсолютно ясно, що Росія порушує територіальну цілісність та суверенітет України.

  Як сказав Обама в інтерв‘ю телеканалу CBS, Росія підтримує незаконні збройні формування, що діють на Півдні і Сході України.

  Такі дії Путіна не можуть залишися без наслідків, Росія уже постраждала від санкцій Заходу, але ця шкода буде ще більшою, вважає Обама. "Рішення, що приймаються президентом Путіним, не тільки погані для України , але в довгостроковій перспективі принесуть шкоду і Росії", - заявив президент США.

  Нагадаємо, сьогодні у Женеві відбудеться чотирьохстороння зустріч за участю глав МЗС України, Росії, ЄС та США. На переговорах вирішуватиметься українська проблема та агресія Росії.

  Усі цчасники зустрічі - в.о. глави МЗС України Андрій Дещиця, верховний представник ЄС із зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон, держсекретар США Джон Керрі та міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров – уже прибули до Женеви та почали проводити попередні двосторонні зустрічі.

  Як повідомлялося, ЄС та США мают малу надію на те, що чотирьохсторонні переговори у Женеві  будуть успішними, тому не виключають можливості, що запровадять нові санкції проти Росії одразу після закінчення зустрічі.

  Попередній матеріал
  Європарламент: Росіян в Женеві очікують прохолодна зустріч та нові санкції
  Наступний матеріал
  Порошенко і Шульц обговорили українську перспективу у Страсбурзі