5.ua

Порошенко і Шульц обговорили українську перспективу у Страсбурзі

  Подальшу долю України та її підтримку Європі, зокрема  майбутню резолюцію Європарламенту і перемови у Женеві обговорили у Страсбурзі президент Європарламенту Мартін Шульц та кандидат у президенти народний депутат Петро Порошенко.

  “Від імені Європарламенту я закликаю уряд Росії поважати територіальну недоторканність України, утриматися від будь-яких насильницьких дій і підтримки сепаратистських сил на сході країни. Україна - суверенна держава, і Європарламент цілком підтримує її право захищати свою територіальну цілісність, незалежність і власні рішення конституційних інституцій. Я наголошую на тому, що демократичні сили в Україні, її новий уряд -  мають повну підтримку з боку Європарламенту. На перемови в Женеві ми покладаємо великі надії”, - зазначив Мартін Шульц.

  “Сьогодні дуже важливий день для деескалації цього конфлікту. Українська сторона гарно підготувалася до перемов у Женеві, ми готові до пошуків компромісу. Єдине питання, у якому ми займаємо безкомпромісну позицію - це несприйняття агресії, неприйняття тиску задля зміни української конституції. Адже основний закон України - повинен творити і підтримувати лише український народ. Надзвичайно важливо, що цього самого дня Європарламент має ухвалити резолюцію на підтримку незалежності України, її зусиль для деескалації конфлікту. Цей документ містить низку дуже важливих сигналів для народу України, зокрема щодо безвізового режиму, до якого ми наблизилися, ухваливши пакет антикорупційних законів”, - сказав Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Обама: Путін підтримує незаконні збройні формування в Україні
  Наступний матеріал
  Верховна Рада прийняла закон про підтримку хворих на орфанні хвороби
  Теги:
  Loading...