Обама офіційно став єдиним кандидатом у президенти США від демократів

  Барак Обама офіційно став єдиним кандидатом у президенти США від демократів. Його кандидатуру підтримали делегати партії від усіх штатів на з`їзді у Північній Кароліні.
  Коркурентів у Обами - не було. Як і у віце-президента. Єдиним кандидатом на цю посаду - номінували Джо Байдена. Його кандидатуру затвердили разом із президентською. Про висунення чинного глави держави на другий термін оголосив 42-й президент США - Білл Клінтон. Сьогодні ж Обама виступить перед з`їздом і прийме пропозицію балотуватися. Лише після цього отримає право брати участь у дебатах зі своїм суперником від республіканців - Міттом Ромні. Рейтинги у представників обох партій, натепер, проблизно однакові. Главу держави американці обиратимуть 6 листопада.

  Еліс Джермонд, секретар національного комітету Демократичної партії США: "Леді та джентльмени, Барак Обама офіційно номінований від нашої партії на посаду кандидатом у президенти США. Вітаємо! Ми впевнені, що у листопаді Обаму переоберуть і він поведе нашу країну вперед".
  Попередній матеріал
  Вибух на складі боєприпасів у Туреччині: 25 людей загинули
  Наступний матеріал
  Передвиборча лихоманка впливає на усі аспекти життя американців
  Теги: