Обама дозволив державне фінансування досліджень стовбурових клітин

  Ще одну передвиборну обіцянку нового президента США - дотримано. Барак Обама скасував закон свого попередника, і дозволив державне фінансування досліджень стовбурових клітин.

  Заборону на експерименти у цій галузі Джордж Буш запровадив ще 2001-го. Стовбурові клітини отримують з людського ембріону. Тому їхнє застосування засуджує церква та деякі громадські організації. Вчені ж наполягають, що стовбурові клітини - нове слово в науці. Вони можуть допомогти паралізованим та недужим на важкі і невиліковні хвороби. Щоправда медики називають і ймовірні побічні ефекти такого лікування - це ймовірніть розвитку пухлин. Барак Обама наголосив, що знає про усі застороги. І пообіцяв подбати про максимальну відповідальність експериментів у цій галузі.

  Барак Обама, президент США: "Знаю, що чимало людей категорично проти або ж мають сумніви щодо цих експериментів. Я розумію їхні затереження, і знаю, що їхню точку зору ми маємо поважати. Але після тривалих дискусій, дебатів і роздумів - став зрозумілим правильний шлях. Більшість американців - зі сфери політики і далеких від неї, люди різних професій і поглядів дійшли консенсусу - ми повинні продовжувати ці дослідження".

  Попередній матеріал
  Через кризу зросла кількість клієнтів ломбардів (репортаж)
  Наступний матеріал
  Standard & Poor's чекає падіння ВВП України в 2009 р. на рівні 12%
  Теги:
  Loading...