Низка терактів у Іраку

  Щонайменше тридцять одна людина загинули, ще понад дві сотні зазнали поранень внаслідок низки терактів у Іраку. Вибухи пролунали одразу у кількох регіонах країни.

  Загалом, за даними Аль-Джазіри, зафіксували чотирнадцять інцидентів у семи містах. Переважно вибухали - заміновані автівки, а також - спрацювали кілька вибухових пристроїв, встановлених уздовж доріг. Відповідальність за напади, наразі, не взяв на себе ніхто. Втім, правоохоронці вважають: за вибухами стоїть Аль-Каїда. На їхню думку, мета терористів - дестабілізувати ситуацію у країні, перед місцевими виборами - першими після виводу американських військ. Вони відбудуться в Іраку менш ніж за тиждень.

  Постраждалий: "Тут стояла моя ятка, я торгував городиною. Коли пролунав вибух, мене поранило, постраждали і інші люди, рани багатьох з них дуже серйозні. Не розумію, чим ми усі завинили? Єдине, чого ми прагнемо - це спокій і безпека. Але ніхто нам не може цього гарантувати. Зранку, йдучи на роботу, ми не знаємо, чи повернемося додому живими".

  Попередній матеріал
  Представники громадських організаій вимагають пустити вантажівки з гуманітарною допомогою [відео]
  Наступний матеріал
  Звільнили екс-президента Єгипту Хосні Мубарака
  Теги:
  Loading...