Представники громадських організаій вимагають пустити вантажівки з гуманітарною допомогою [відео]

  Пустити вантажівки з гуманітарною допомогою з-за кордону в Україну просять у народних депутатів представники громадських організацій та благодійних фондів.

  Із таким зверненням десяток активістів прийшли до парламенту та передали прохання спікерові прискорити розгляд змін до закону про гуманітарну допомогу та відновити спеціальну комісію, що займалася цими питаннями раніше. Зараз гуманітарною допомогою опікується міністерство соціальної політики. Раніше очільнику відомства Наталії Королевській на засіданні профільного комітету депутати порушили питання про її відставку саме через вантажі з гуманітарною допомогою. У своєму звіті в парламенті Королевська повідомила, що ці проблеми, у відомстві вже почали вирішувати. Проте чимало благодійних організацій вже близько півроку не можуть отримати безкоштовну допомогу.

  Оксана Міщенко, представник чергінівської благодійної організації: "Грузы зависли. Грузы - это подарки для детей, это одяг и взуття, это для больниц различное оборудование, это лекарства, это много чего, 600-т грузов сейчас по всей Украине в висящем состоянии".

  Анатолій Калюжний, керівник благодійної організації "Нове життя": "Комусь це дуже невигідно - щоб в Україну йшла гуманітарна допомога, щоб наші бідні знедолені люди отримували те, що вони потребують. Влада не може їх забезпечити, люди, які бажають їм допомогти безкоштовно, сьогодні мають такі проблеми із владою. Що нам робить? Передайте привіт Королевській".

  Попередній матеріал
  Масштабна пожежа у середмісті столиці [відео]
  Наступний матеріал
  Низка терактів у Іраку
  Теги:
  Loading...