Новий землетрус поблизу японського острова Хонсю

  Японію знову трусить. Підземні поштовхи магнітудою 6,3 сталися на півночі від острова Хонсю. З аварійної Фукусіми евакуювали усіх працівників. Раніше, влада Японії підвищила рівень небезпеки на АЕС до максимального. Такий самий був під час аварії на Чорнобильській атомній станції.

  На думку експертів, японська станція може викинути більше радіації, аніж Чорнобиль. Зранку біля четвертого енергоблоку "Фукусіми" виникла нова пожежа. За даними компанії-оператора, вогонь спалахнув у ящику із акумуляторами. Утім, полум`я швидко загасили. Нагадаємо, аварія на "Фукусімі-1" сталася після потужних землетрусу і цунамі 11 березня. Через пошкодження систем охолодження реакторів до атмосфери і води потрапила радіація.

  Хідехіко Нішияма, представник японської агенції з ядерної безпеки: "Ми вважаємо за доцільне підвищити рівень небезпеки на "Фукусімі-1" до сьомого. Однак, рівень радіації на станції складає лише 10 відсотків від того, що був зафіксований у Чорнобилі. Ми маємо справу з наслідками вибуху водню. Ядра реакторів не пошкоджені, незважаючи на витоки радіації. Ситуація у нас дуже відрізняється від аварії на Чорнобильській АЕС".

  Попередній матеріал
  "К. Ольшанський" повернувся з Лівії в Україну [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Авіація НАТО продовжує бомбардувати військові об`єкти у Лівії
  Теги:
  Loading...