"К. Ольшанський" повернувся з Лівії в Україну [репортаж, відео]

  Великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський" завершив свою гуманітарну місію. До Севастополя прибули 113-ро евакуйованих із Лівії. Серед них - 85-ро українців, решта - громадяни країн СНД. Пасажирів "Костянтина Ольшанського" зустрічали родичі, представники влади та керівництво військово-морських сил України.

  Сльозами, поцілунками та обіймами зустрічають родичі та друзі пасажирів "Костянтина Ольшанського". Володимир Сидоров зранку чергував у порту. Чоловік приїхав з Мелітополя, щоби зустрітити 14-річного онука. Батьки хлопця - медики за фахом залишилися у Триполі.

  У будівлі морвокзалу для евакуйованих усі зручності  - спрощений митний контроль, пересувні авіа та залізничні каси. Чергують медики та психологи. З порту організували безкоштовну доставку до вокзалів та аеропорту. Представники готелів пропонують тимчасове розміщення. Проте більшість  людей одразу вирушають по домівках.

  Загалом  "Костянтин Ольшанський"  вивіз із Лівії майже 200 людей. 80 із них громадяни США та європейських країн, які минулого тижня зійшли на Мальті. Решта  закінчили мандрівку у Севастополі. 

  Морський похід "Костянтина Ольшанського" тривав загалом двадцять діб. Він подолав майже три тисячі миль. Усі пасажири мандрували морем без ускладнень.

  Юлія  Крючкова,  Ігор Романенков,  Севастополь, 5 канал


  Попередній матеріал
  Ґбаґбо арештували
  Наступний матеріал
  Новий землетрус поблизу японського острова Хонсю
  Теги: