Новий страйк у Греції

  Новий страйк у Греції. Сьогодні на роботу не вийдуть журналісти, працівники громадського транспорту, юристи та нотаріуси.
  Профспілки обурені суворими заходами економії уряду та виступають проти змін страхового пенсійного законодавства. В Афінах добу не курсуватимуть метро, автобуси, тролейбуси та трамваї. Пасажирів возитимуть лише приміська електричка та таксі.  Випуски новин не виходитимуть на багатьох  державних та приватних телеканалах і радіостанціях. Не оновлюватимуться електронні сайти ЗМІ в Інтернеті. Завтра у продажу не буде жодної газети.  Нагадаємо, влада Греція проводить сувору програму заощаджень, щоб скоротити дефіцит держбюджету.

  Енді Фолкер, турист зі США: "Коли ми їхали сюди, то знали, що є велика ймовірність такого розвитку подій. Тому страйк особливо не здивував нас і не розчарував. Це завжди ризик, коли подорожуєш за кордон".

  Алісія Фолкер, туристка зі США: "Мені здається, цей страйк - немудра акція. Він сильно впливає на туризм. Адже не їздить жоден транспорт, ані кораблі, ані метро".

  Попередній матеріал
  УЄФА: Київ, Львів, Донецьк та Харків прийматимуть ЄВРО-2012
  Наступний матеріал
  Розгляд позову Гримчака та Парубія відклали до 10 червня
  Теги: