Розгляд позову Гримчака та Парубія відклали до 10 червня

  До 10-го червня відклали розгляд позову народних депутатів Юрія Гримчака та Андрія Парубія щодо порушеної проти них кримінальної справи стосовно подій у Парламенті 27 квітня. Розгляд цієї справи сьогодні розпочав Печерський районний суд Києва.
  Позивачі наполягали, щоб головуюча у суді Інна Отрош заявила про свій самовідвід. Крім того, хотіли змінити Печерський суд на будь-який інший у межах України. Із відповідним клопотанням представники позивачів звернулися до Апеляційного суду, проте там їм відмовили. Тепер парламентарії чекають відповіді від Верховного Суду. Свою позицію представник Юрія Гримчака у суді, народний депутат від фракції НУ-НС Геннадій Москаль пояснив так: коли торік Інну Отрош затверджували суддею - її кандидатуру нунсівці не підтримали. Тож тепер Отрош має підстави бути необ`єктивною у справі Гримчака й Парубія. Якщо ж суддю таки залишать, певен Геннадій Москаль, рішення буде не на користь позивачів.

  Андрій Парубій, народний депутат, НУ-НС: "У зв`язку з тим, що дана справа на розгляді у Верховному сeді - була оголошена перерва до 10 червня. Тобто, якщо буде рішення Верховного суду, яке змінить підсудність (суд, який розглядає справу) - це буде наша перемога, якщо навіть суд прийме негативне рішення - ми згодні з тим, що розгялд справи буде тут - у Печерському суді".

  Геннадій Москаль, народний депутат України, НУНС: "Не порушуючи кримінально-процесуального кодексу - ми йдемо. Я думаю, що ми маємо ще декілька сюрпризів для Печерського районного суду. Нам спішити нікуди. Строк наших повноважень до 12 року".

  Попередній матеріал
  Новий страйк у Греції
  Наступний матеріал
  Уже в п`ятницю нафтова пляма може досягти берегів Флориди
  Теги: