Новий рекорд до Книги Гіннеса - вписали бельгійські ресторатори

  Новий рекорд до Книги Гіннеса - вписали бельгійські ресторатори. На одній з площ Брюсселя - понад шість сотень людей одночасно підкинули у повітря кухарські ковпаки. У такий спосіб прагнули - привернути увагу до національної кухні своєї країни.
  Власники ресторанів кажуть: Бельгія асоціюється у світі лише з вафлями, мюслями та пивом. А насправді у місцевій кухні - не менше справжніх шедеврів, аніж у сусідній Франції. Тож нинішній рік кулінари пообіцяли присвятити рекламі бельгійських делікатесів. У програмі заходів - тематичні обіди, ярмарок шоколаду та традиційні фестивалі пива. Для приготування смачних шедеврів - використають не лише бельгійські, а й завезені з інших країн продукти. Кухарі впевнені - місцеві спеції нададуть будь-яким стравам справжнього бельгійського колориту.

  Ів Маттань, шеф-кухар ресторану: "Ми зібралися тут, щоби захистити честь бельгійської кулінарІї. У нас є чимало страв, які ми хочемо презентувати світові. Йдеться не лише про вишукані делікатеси для гурманів - картопля, смажена по-бельгійськи - також просто фантастична на смак!"
  Попередній матеріал
  Світ на хвилину наблизився до ядерного апокаліпсису
  Наступний матеріал
  Речник Білого Дому: Президент США сповнений рішучості закрити Гуантанамо
  Теги: