Новий інцидент з Аеробусом

  Новий інцидент з Аеробусом. Шестеро пасажирів та пілот літака травмовані. Зранку борт, що летів з Гонконга до автралійського Перта на четвертій годині польоту потрапив до зони сильної турбулентності.

  За словами пасажирів, люди буквально підлетіли до стелі. Однак пілоти продовжили політ - до кінцевого пункту призначення. На борту було двісті шість пасажирів і тринадцять членів екіпажу. Нагадаємо, дванадцятого травня Аеробус компанії Джет-сет змушений був здійснити екстрену посадку у Новій Зеландії через займання у кабіні пілотів. За день до того - схожий інцидент стався в Іспанії. Через ймовірні проблеми з двигунами - за десять хвилин після злету пілоти розвернули лайнер.

  Девід Епштейн, речник компанії Кантас: "Літак пробув у зоні турбулентності недовго – лише 15-20 секунд, однак за цей час травм зазнали семеро людей. Пілоти змогли повернути контроль над літаком і дістатися Перта. Наш пілот має неабиякий досвід роботи – двадцять один рік".

  Тим часом у Бразилії опізнали тіла одинадцяти жертв авіакатастрофи Аеробуса, що сталася на початку місяця. Літак впав в Атлантичний океан за тисячу кілометрів від бразильського берега. На облавку лайнера було двісті двадцять вісім людей, з води дістали тіла лише п’ятдесяти загиблих. Бортові самописці – досі шукають.

  Попередній матеріал
  Пам`ять жертв Великої Вітчизняної війни вшановують сьогодні
  Наступний матеріал
  Пам`ять загиблих у ВВВ вшанували у Сімферополі
  Теги:
  Loading...