Пам`ять загиблих у ВВВ вшанували у Сімферополі

  Вшанували пам`ять загиблих і в Сімферополі. Майже 100 молодих людей пройшли центральними вулицями міста із запаленими свічками. А о 4-й ранку опустили їх на воду міського ставка - на знак скорботи. Після хвилини мовчання на дерева в міському парку учасники акції почепили дзвіночки. Вони будуть нагадувати, ціною яких жертв дісталася Велика Перемога.
  Дмитро Смілянський, учасник акції: "Мы спустили свечки на пруды, чтобы показать, что пламя никогда не потухнет, что их память не будет забыта. Привязали колокольчики на деревья, чтобы их звон напоминал о той огромной жертве, которую принесли люди, погибшие в той войне".

  1941-го року гітлерівська Німеччина без оголошення війни напала на СРСР. Перші бомби впали на радянські міста рано вранці 22 червня. Велика Вітчизняна тривала 1418 днів і ночей. В Україні бої тривали 40 місяців. На руїни та згарища перетворилися понад 700 міст та 28 тисяч сіл. Тоді загинув кожний п`ятий українець. Загалом на полях битви полягло, за різними даними, від 20 до 27 мільйонів воїнів з усього Радянського Союзу.
  Попередній матеріал
  Новий інцидент з Аеробусом
  Наступний матеріал
  Ющенко та Тимошенко провели зустріч "тет-а-тет"
  Теги:
  Loading...