Новий гастрономічний скандал у Великій Британії

  Новий гастрономічний скандал у Великій Британії. Фахівці з наглядових органів виявили - покупцям у місцевих супермаркетах під виглядом яловичини продавали коняче м`ясо.

  ДНК коней - виявили у лазаньї, імпортованій із Франції. Подальші тести довели - понад половина продуктів компанії-постачальника не містили навіть слідів яловичини, і були на сто відсотків із конини. В Агенції з безпеки харчових продуктів заявили - цей товар не шкідливий для здоров`я, але потрібні додаткові дослідження. Цей випадок непоодинокий. У січні конину та свинину виявили у яловичих бургерах у крамницях Британії та Ірландії.

  Мері Кріг, секретар тіньового Кабінету з питань довкілля: "Схожі інциденти останнім часом почастішали, і ми вважаємо це виявом злочинної діяльності. Постачальники продають під виглядом яловичини значно дешевшу конину, а прибуток від оборудки - кладуть у кишеню".

  Ендрю Родес, представник агенції з безпеки харчових продуктів: "Ми вимагаємо, щоби наступного тижня усі виробники продуктів із яловичини - провели спеціальні тести. Результати мають підтвердити, що м`ясна продукція - не містить жодних домішок".

  Попередній матеріал
  Перший випадок вандалізму в новому філіалі Лувра в містечку Ланс
  Наступний матеріал
  Київрада ухвалила бюджет на 2013-й рік
  Теги:
  Loading...