Нові виступи активістів руху "Захопи Уолл-Стріт" паралізували роботу 2 найбільших морських портів США

  Нові виступи активістів руху "Захопи Уолл-Стріт" паралізували роботу двох найбільших морських портів США - у Окленді та Портленді. Схожа акція - відбулая і на Лонг Біч, у Каліфорнії. Шляхи до терміналів - перекрили сотні мітингарів.

  Адміністрація портів розпустила частину працівників - додому. Докери відмовилися приєднатися до протестувальників. Таким було рішення їхньої профспілки. Дізнавшись, що щонайменше кілька терміналів тимчасово не працюватимуть - активісти руху відсвіткували перемогу - і мирно розійшлися. За акцією стежила поліція. За дрібні порушення арештували п`ятьох людей. Виступи проти фінансових корпорацій та економічної нерівності - почалися у Нью-Йорку у  вересня. Невдовзі до антикапіталістичних протестів - долучилися у інших містах США та світу.

  Умберто Рівера, протестувальник: "Усього за два коротких місяці ми створили глобальний рух. Він охопив не лише Америку, а й Мексику, Південну Америку, Африку, Азію та Європу. Світ прокидається, і ми досягли цього - у дуже короткий термін".

  Ньютон Бьорд, протестувальник: "Ми відчуваємо, що наші виступи можуть змінити світ. Заблокувати роботу порту - це спосіб показати владі нашу силу і довести, що наша боротьба - триває".

  Попередній матеріал
  Вакарчук заспіває через Ютуб
  Наступний матеріал
  Конкурс на найкращий різдвяний автобус влаштували у Австралії
  Теги: