Вакарчук заспіває через Ютуб

  Святослав Вакарчук заспіває через Ютуб. Вже сьогодні у всесвітній мережі розпочнеться перший в Україні онлайн-концерт нового музичного проекту "Брюссель". Разом із Вакарчуком на одну сцену вийдуть колишній клавішник "Океану Ельзи" Дмитро Шуров та екс-соліст гурту "П`ятниця" Сергій Бабкін. З репетиції повернулася Марія Коренюк.

  Із бурхливого "Океану" він поринув у не менш бурхливий "Брюссель". Святослав Вакарчук у новому музичному проекті зібрав на одній сцені найкращих українських виконавців, а заразОм і давніх друзів.

  Серед тих творчих одиниць - екс-"П`ятниця", харків`янин Сергій Бабкін. Грає на гітарі, підігрує на флейті. Співає на бек-вокалі. Те, що у "Брюсселі" на другорядних ролях - не соромиться.

  За ударними - барабанщик "Океану" Максим Малишев. На футболці напис - хочу бути продюсером (40-58). Утім, продюсувати проект випало іншому океанівцю - клавішніку Мілошу Єличу. Назад за фортепіано не тягне. Вжився у роль великого боса.  

  Мілош: "Я просто стою так и говорю -Блин, плохо! Не, плохо!"

  Суперечки у гурті були. З іншого - геть не музичного -приводу.

  Дмитро Шуров: "Когда в Брюсселе записывались - мы с Сережей Бабкиным жили в одном номере, постоянно спорили - куда пойти выпить".

  Записували "Брюссель" справді у самому Брюсселі. Звідти і назва. Працювали за технологією 50тих років - всі інструменти та вокал писали разом. 

  Дмитро Шуров: "Чтоб живость концертная сохранилась".

  Концертну живість нової платівки продемонструють вже цього вівторка. Вперше в Україні музиканти дадуть концерт через Ютуб. Так і аудиторію розширять, і людей порозважають. Побачення в мерЕжі призначили на шістнадцяту годину.  

  Мілош: "В это время люди как правило на работе. И им скучно. На работе у них нет возможности смотреть телек, потому что шеф ходит рядом. В компьютере можно посмотреть. Если шеф зайдет - о! сразу Ворд, Иксел".

  Cпіватимуть півтори години.  У репертуарі - 12 композицій українською та англійською.  

  Святослав Вакарчук: "Ми постаралися максимально відійти від того, що робить ОЕ. І не тільки тому що в синглі Airplane співаємо англійською мовою.Звуком, підходом, відсутністю стадіонного рок-формату".

  Альбом продаватимуть також через інтернет. З мережі у концертні зали музиканти вийдуть у квітні. Тоді на своєму Airplane обіцяють облетіти ледь не всю Україну, Росію, Білорусь. А ще Ригу та Алмати. Якщо стане сили - дістануться і Брюсселя.

  Марія Коренюк, Орест Пона, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  10 людей отруїлися у Берліні після спілкування із невідомим у костюмі Санта Клауса
  Наступний матеріал
  Нові виступи активістів руху "Захопи Уолл-Стріт" паралізували роботу 2 найбільших морських портів США
  Теги: