Нові сутички у Каїрі

  Нові сутички у Каїрі. Група невідомих - напала на протестувальників із площі Тахрір. За кілька годин до цього там же з демонстрантами побилися місцеві вуличні торговці. За повідомленнями медіа, поранень зазнали понад 8 десятків людей.

  Свідки кажуть, що поблизу площі - чули постріли. Демонстранти та нападники - кидали каміння, коктейлі Молотова та саморобні бомби. Сутичками - ознаменувалося завершення першого етапу парламентських виборів. Попри це, загалом голосування в Єгипті - завершилося вчасно і без інцидентів. Явка виборців становила, за попередніми даними, понад 70 відсотків. Лідирують - ісламісти руху Брати-Мусульмани. Проголосували натепер - дев`ять з 27-ми провінцій. Вибори у інших регіонах - відбудуться у найближчі два місяці. А остаточні результати волевиявлення - стануть відомі лише у березні.

  Девід Дріер, спостерігач  від США: "Це лише перший етап виборів до нижньої палати парламенту Єгипту. Попереду ще кілька. А потому - обиратимуть верхню палату та президента. Країні доведеться ще чимало попрацювати задля розвитку демократії. Втім, цей етап виборів - відбувся прозоро і без значних порушень".

  Попередній матеріал
  Дипломатичний скандал в Ірані набирає обертів
  Наступний матеріал
  Лобістам алкоголю та сигарет вручили "Золоту косу"
  Теги: