Нові протести під грецьким парламентом

  Нові протести під грецьким парламентом спалахнули під час дебатів щодо додаткових заходів економії. Депутати заслухали обгрунтування подальшого скорочення соціальних виплат від міністра фінансів.
  Під час виступу чиновник наголосив: лише зменшення зарплат і пенсій бюджетникам та зростання податків може врятувати країну від дефолту. Опозиція розкритикувала такий підхід уряду Греції й назвала його "війною проти свого народу". Впродовж дебатів під стінами парламенту тривав багатотисячний мітинг. Його учасники вимагали відмовитися від нових заходів економії. Напередодні в Афінах страйкували транспортники та освітяни. Профспілки попереджають про нові акції протесту, якщо влада країни не піде їм на поступки.

  Еванґелос Венізелос, міністр фінансів Греції: "Люди покладуть на наш уряд відповідальність за ухвалення складних та неприємних рішень. Але члени кабінету міністрів будуть знати, що вони насправді врятували свою країну".

  Міхаліс Кефалогіанніс, член головної опозиційної партії "Нова Демократія": "Для цього уряду настав час піти у відставку. Для Греції немає жодної іншої небезпеки, крім продовження його правління". 

  Попередній матеріал
  На світових біржах спостерігається обвал індексів
  Наступний матеріал
  Перетворити Брюссель на величезну купу сміття обіцяють місцеві двірники
  Теги: