Нові прем`єри на Венеційському кінофестивалі

  Нові прем`єри - на Венеційському кінофестивалі. У конкурсній програмі глядачі та журі оцінили історичну драму "Небезпечний метод" Девіда Кроненберга. А поза конкурсом - показали фентезійний бойовик "Чаклун та біла змія" з Джетом Лі у головній ролі.

  Прем`єра стрічки Девіда Кроненберга "Небезпечний метод" - відбулася у Венеції. Цей фільм - один з претендентів на головний приз  Венеційського фестивалю - золотого лева. Кіномани називали роботу канадського режисера - однією з найочікуваніших прем`єр кінофесту. За жанром це - історична драма, події якої - базуються на реальних фактах. У головних ролях - зіграли зірки: Кіра Найтлі, Венсан Кассель, Вігго Мортенсен. А розповідає фільм - про життя визначних людей: відомих психологів Зигмунда Фройда та Карла Юнга, і про їхні непрості стосунки з спільною пацієнткою - росіянкою на ймення Сабіна. Саме ця жінка - зіграла провідну роль у зародженні психоаналізу.

  Кіра Найтлі, актриса: "Я люблю зніматися у історичних драмах. Мені подобаються ретро-костюми, я цікавлюся тим, що було, читала чимало історичних книг. Тож можливість попрацювати над ще однією історичною стрічкою - вважаю привілеєм".

  Девід Кроненберг, режисер: "Коли я підбирав команду для зйомок "Небезпечного метода", схоже, усі обрані мною актори - потребували психологічної допомоги у реальному житті. Гадаю, робота над фільмом їм допомогла. Лише погляньте на них: зараз вони стали набагато частіше посміхатися!"

  У позаконкурсній програмі - свій фільм представив китайський режисер-хореограф Чин Сю Тан. Він відомий роботою над такими стрічками, як "Дім літаючих кинджалів" та "Герой". Новий фільм режисера - називається "Чаклун та Біла Змія" і знятий у жанрі  бойовика з елементами фентезі. Глядачі кажуть: це -  прекрасна казка про любов, зраду і випробування, через які мають пройти закохані заради один одного. У головній ролі - зіграв Джет Лі.

  Чин Сю Тан, режисер фільму "Чаклун та Біла змія": "У фільмі я прагнув поєднати традиції китайських бойових мистецтв з Західними високими технологіями. Гадаю, кінематограф на Сході - розвиватиметься саме у цьому напрямку".

  Єва Хуан, актриса: "Гадаю, дуже важливо презентувати китайську культуру у Західному світі. Новий фільм Чин Сю Тана показує, що в усіх нас - і на Сході, і на Заході - однакові цінності і почуття. Я вважаю, що фільм - вдався".

  Венеційський фестиваль - найстаріший кіноконкурс у світі. Його заснували ще в 30-х роках минулого століття. Цьогоріч - він відбувається у шістдесят восьме. У основній конкурсній програмі - за головний приз змагаються два десятки картин. А триватиме фест - до 10 вересня.

  Попередній матеріал
  У Львові 4 дні працюватиме школа перфомансу [відео]
  Наступний матеріал
  Toshiba представила революційний 3D телевізор [відео]
  Теги: