Нові подробиці вбивства бін Ладена

  Нові подробиці вбивства Усами бін Ладена оприлюднив Білий дім. За словами речника адміністрації американського президента, під час штурму вілли лідер Аль-Каїди був без зброї, утім чинив спротив і був застрелений. Крім того, в резиденції бін Ладена американські військові знайшли багато матеріалів, які допоможуть у боротьбі з терористами по всьому світові.

  Деталі ліквідації Усами бін Ладена оприлюднив Білий Дім. Згідно з ними, спецназівці виявили терориста на другому поверсі резиденції. На третьому - перебували його родичі. Загалом у будинку було близько двох десятків людей. Є інформація, що військові, захопили сина лідера Аль-Каїди. Представник пакистанської міжвідомчої розвідки на умовах анонімності розповів британській телерадіокомпанії Бі-Бі-Сі, що смерть бін Ладена підтвердила його 12-річна дочка, яка стала свідком вбивства.

  Леон Панетта, директор ЦРУ США: "Американські військові з боєм просувалися будинком. Коли вони побачили Усаму бін Ладена - відразу ж застрелили його через загрозу життю спецпризначенців. Усе вирішилося за якісь долі секунди".

  Під час спецоперації військові знайшли в резиденції бін Ладена кілька комп`ютерів, багато Ді-Ві-Ді дисків і документів. Влада Сполучених Штатів заявляє, що ці матеріали допоможуть у подальшій боротьбі проти терористів. Зараз американські спецслужби аналізують отриману інформацію.

  Джей Карні, речник Білого дому США: "В першу чергу наші експерти шукають у вилученому матеріалі згадки про заплановані атаки бойовиків. Ми маємо запобігти їм. Також у документах може бути інформація про членів мережі Аль-Каїди та інших терористичних організацій".

  Йона Александер, антитерористичний експерт: "Кожен клаптик паперу, який потрапив з резиденції бін Ладена до рук наших спецслужб, є дуже важливим. Розвідка зможе поєднати отриману інформацію з даними з інших джерел і по`єднати їх в одну картину".

  Пакистан невдоволений таємними діями Сполучених штатів на своїй території. Міністр закордонних справ країни Салман Башир висловив занепокоєння заявою директора ЦРУ про те, що американська влада свідомо не проінформувала Ісламабад про операцію. Він заявив, що Пакистан заслуговує на більшу довіру союзників. 

  Олександр Войтко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Японські бандуристи дають благодійні концерти в Львові
  Наступний матеріал
  Панду-хижачку зафіксували камери спостереження в одному з китайських зоопарків
  Теги: