Нові подробиці резонансного протистояння терористів та армії на півдні Алжира

  Нові подробиці резонансного протистояння терористів та армії на півдні Алжира. Кількість загиблих під час операції звільнення, проведеної у суботу - за останніми даними, сягнула вісімдесяти. Понад половина з них - заручники.

  Між тим місцеві війська затримали п`ятьох терористів, що брали участь у нападі на завод. Ще трьох зловмисників - й досі шукають. Відомо, що угрупування діяло від імені Аль-Каїди і вимагало від Франції - припинити військову операцію в Малі. Минулої середи терористи захопили майже вісім сотень заручників. Серед них - громадян Великої Британії, США, Японії та ще кількох держав. Звільнити вдалося понад сімсот осіб. Доля ще двох десятків заручників й досі невідома.

  Алжирець: "Все вже позаду, але мешканці нашого міста досі шоковані цим зухвалим нападом. Ми були дуже налякані. Зрештою, усе сталося на великому підприємстві, а що якби терористи вирішили його підірвати? Це могло б призвести до ще більшої кількості жертв".

  Алжирець: "Насамперед, усі ми - засуджуємо цей напад терористів. Їхні дії завдали непоправної шкоди не лише заручникам, а й мешканцям міста, і економіці усієї країни".

   

  Попередній матеріал
  Європа в сніговому полоні
  Наступний матеріал
  Урочистості з нагоди інавгурація президента США відбудутсья у Вашингтоні
  Теги:
  Loading...