Нові подробиці аварії авіалайнера у Сан-Франциско

  Нові подробиці аварії авіалайнера "Боїнг-777" у Сан-Франциско. За кілька секунд до трагедії пілоти намагалися скасувати посадку і знову набрати висоту. Про це повідомили у американській раді безпеки транспорту, посилаючись на записи даних про політ.

  У південнокорейській авіакомпанії Асіана, якій належав "Боїнг", заявили: один з пілотів налітав на цьому типі літака усього сорок три години. Тож не виключають, що причиною аварії стала людська помилка. На додачу, екіпаж не користувався бортовою навігацією, а на посадковій смузі не працювала одна з допоміжних систем. Втім, ці фактори не могли стати єдиними причинами катастрофи, наполягають фахівці. Південнокорейський "Боїнг-777" з понад трьома сотнями людей на облавку - здійснив жорстку посадку у Сан-Франциско напередодні. Загинули двоє людей. Сто вісімдесят - зазнали поранень.

  Чо Чен Хо, речник міністерства транспорту Південної Кореї: "Другий пілот "Боїнга" - лише нещодавно почав управляти цією моделлю авіалайнера. До того він керував іншими повітряними суднами, на них налітав майже десять тисяч годин. Це був його перший дальній політ на "Боїнгу- 777".

  Попередній матеріал
  Поліські обряди святкування Івана Купала [відео]
  Наступний матеріал
  Не вщухають заворушення в Єгипті
  Теги: