Не вщухають заворушення в Єгипті

  Не вщухають заворушення в Єгипті. За минулу добу у сутичках протестувальників з військовими загинули щонайменше п’ятнадцятеро людей. Про це повідомляє Бі-бі-сі. Велелюдні протести тривають у багатьох великих містах держави. На вулицях - і прибічники, і противники поваленого президента Мурсі.

  У Александрії у сутичках зазнали поранень десятки  людей. А у Каїрі біля штабу Республіканської гвардії - силовики застосували проти прибічників Мурсі сльозогінний газ, бо ті заблокували дороги до будівлі. Мітингарі вважають: поваленого президента утримують у офіцерському клубі казарм гвардії. Між тим тимчасовий виконувач обов’язків президента Єгипту - завершив роботу над проектом конституційної декларації - основного закону у перехідний період. Документ передали на розгляд політичних сил країни.

  Єгиптянка: "Я підтримую революційні зміни у нашій країні. Не так важливо, хто керуватиме державою у перехідний період. Головне, що невдовзі - призначать президентські, а потому й парламентські вибори і ми нарешті зможемо отримати владу, яка захищатиме усіх громадян і відстоюватиме їхні права".

  Попередній матеріал
  Нові подробиці аварії авіалайнера у Сан-Франциско
  Наступний матеріал
  Екс-міністра Китаю засудили до смертної кари через корупцію
  Теги: