Нове джерело альтернативної енергії освоює адміністрація в`язниці бразильського міста Санта Рика

  Нове джерело альтернативної енергії освоює адміністрація в`язниці бразильського міста Санта Рика. Там до вироблення електрики долучили в`язнів.

  Вони крутять педалі на чотирьох велотренажерах, чиї колеса з`єднані з генератором. Вироблена енергія надходить до міської мережі і використовується для освітлення вулиць. Експериментальна програма здобула неабияку популярність серед в`язнів. Адже за три повних восьмигодинних  робочих дні на тренажері їм на добу скорочують термін за ґратами. Тож в`язні жартують, мовляв їдуть до свободи. За два місяці експерименту один із мешканців тюрми зменшив свій термін ув`язнення на 20 днів. А на додачу - ще й схуд на чотири кілограми.

  Гілсон Рафаель Сильва, директор в`язниці: "Проект виправдовує себе. В Виграші усі. Місто отримує додаткову електроенергію, а в`язні мають чим зайнятися. На додачу, тренування - не лише покращують їхню фізичну форму, а й скорочують термін за ґратами".

  Рональдо Сильва, ув`язнений: "Заняття на велотренажерах усім тут дуже подобаються. Ми почуваємося потрібними, і здоров`я кращає з дня у день".

  Попередній матеріал
  Фестиваль барменів почався у Ріо-де-Жанейро
  Наступний матеріал
  У сутички з поліцією переріс протест рибалок у Чилі
  Теги: