Нова Зеландія чекає на "Гобіта"

  Нова Зеландія чекає на "Гобіта". Сьогодні у Веллінгтоні відбудеться світова прем`єра довгоочікуваного фентезі-проекту режисера Пітера Джексона "Гобіт: неочікувана подорож". Це - перша частина трилогії, створеної за мотивами творів Джона Толкієна. В українських кінотеатрах стрічку можна буде побачити у кінці грудня.

  У "Гобіті" знялися Мартін Фрімен, Орландо Блум, Кейт Бланшет та багато інших акторів, відомих глядачам за попередньою роботою Джексона - трилогією "Володар Перснів". Щоби на власні очі побачити улюблених виконавців на червоній доріжці - до столиці Нової Зеландії з`їхалися тисячі фанатів з усього світу. Готувалася до прем`єри - і влада міста. В усіх ЗМІ протягом цього тижня Веллінґтон називають не інакше як Центром Середзем`я. У місті проведуть фестиваль, присвячений світові Толкієна.

  Новозеландець: "Це ж Толкієн, тож фільм має бути просто надзвичайним. "Гобіт" - одна з найулюбленіших книжок в усьому світі, так само як і "Володар Перснів", тож усі просто дочекатися не можуть прем`єри цього фільму".

  Американець: "Ми приїхали сюди зі США. Хочемо на власні очі побачити акторів, що зіграли у "Гобіті", на червоній доріжці у день прем`єри. Ніч перед показом - провели у наметі, щоби бути тут першими і нічого не пропустити. А загалом провели у Новій Зеландії вже два тижні - відвідували усі місця, знайомі нам за фільмами про Володаря Перснів. Це дуже весело!"

  Попередній матеріал
  У Києві стартував фестиваль "Незалежність" [відео]
  Наступний матеріал
  Харківська відповідь Риму
  Теги: