Нова хвиля повеней накрила регіон Сан-Пауло у Бразилії

  Бразилія у полоні повеней. Найбільше потерпає регіон Сан-Пауло. Висока вода та зсуви ґрунту дошкуляють мешанцям країни вже тиждень. Кількість жертв зростає. Натепер у списку загиблих 711 людей. Ще двісті - зникли безвісти.

  Висока вода знову наступає. Повінь накрила бразильський регіон Сан-Пауло. Стихія застала населення зненацька, адже ще напередодні метеорологи запевняли, що погода поліпшується і рівень води в річках знижується. Люди рятувалися від на дахах будинків та автомобілів. Їх вивозили гелікоптерами. Бразильці потерпають від повеней уже тиждень. Загиблих рахують сотнями, постраждалих - тисячами. Влада обіцяє усім, хто залишився без даху над головою, виплатити компенсації найближчим часом.  

  Серхіо Кабрал, губернатор штату Ріо-де-Жанейро: "Ми надамо вісімнадцять мільйонів доларів з місцевого бюджету на допомогу постраждалим. Виплачувати гроші почнемо десь у перших числах лютого".

  Бразилія поки що не зверталася по допомогу до міжнародної спільноти, але невпинно закликає усіх небайдужих бразильців відгукнутися і пожертвувати на ліки, харчі та речі для постраждалих.

  Луїс Фернандо Пін`єрос, власник крамниці: "Я допомогаю, чим можу. Хліб, м`ясо та інші харчі безкоштовно передаю постраждалим. Зараз не час з`ясовувати, хто бідний, а хто багатий. Ми усі у біді і маємо допомагати одне одному".

  Дедалі більше людей доправляють до тимчасових таборів. У гірських районах триває евакуація, позаяк, там населеним пунктам дошкуляють зсуви ґрунту. Природні  катаклізми, що лихоманять бразильців з дванадцятого січня, називають найстрашнішим стихійним лихом в історії країни.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Україні набув чинності закон про захист персональних даних [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Вибух газу у Філадельфії - 1 загиблий
  Теги: