Норвезький кілер Брейвік - психічно хворий

  Норвезький кілер Андерс Брейвік - психічно хворий. Такі висновки експертної комісії лікарів. Фахівці визначили - у Брейвіка параноїдальна шизофренія, він живе у вигаданому світі, і неадекватно оцінює власні дії.
  Психологи спілкувалися із Брейвіком тринадцять разів. Текст їхньої експертизи має понад двісті сторінок. Повністю їх оприлюднять у квітні, коли почнеться суд. Якщо судді погодяться із висновками експертів - кілера лікуватимуть у психіатричній клініці. Суд також має право замовити повторну експертизу, якщо сумніватиметься у висновках експертів. У липні цього року Андерс Брейвік скоїв теракт в урядовому кварталі Осло, а тоді - розстріляв учасників молодіжного табору на острові Утойя. Загинуло 77 людей.

  Торгейр Гасбі, психіатр: "Зараз наші висновки передадуть комітетові судових психологів. Якщо у них будуть якісь ремарки, якщо вони захочуть, щоб ми поліпшили відповідь або зробили її розлогішою - ми це зробимо. Якщо жодних поправок не буде - ми свою роботу закінчили. Ця доповідь має дорадчий характер, а як діяти далі, і чи це остаточно - вирішить суд".

  Попередній матеріал
  Сирія винна у злочинах проти людства
  Наступний матеріал
  Кандидат у президенти Південної Осетії від опозиції оголосила себе президентом
  Теги: