Нью-Йорк далі потерпає від снігових заметів

  Нью-Йорк не впорався з прибиранням снігу: напередодні мер Майкл Блумберг обіцяв розчистити вулиці протягом доби, але ситуація лише погіршилася. У заметах стоять сотні покинутих автобусів. Машини швидкої допомоги не можуть проїхати до хворих. Трьом головним аеропортам Нью-Йорка вдалося поновили роботу лише частково.

  Тисячу машин евакуювали з трьох головних шосе Нью-Йорка. Потрапивши в затори через замети на дорогах, водії не дочекалися допомоги й покинули свої автівки. Міська влада залучила до боротьби з наслідками негоди, крім комунальних служб, ще й приватні компанії. Сотні вантажівок терміново переробляють на снігоочисні машини.

  Джон Наполітано, мешканець Нью-Йорка: "Нам потрібно, щоби цією вулицею проїхала хоча б одна снігоочисна машина. Далі зможемо прибрати замети самі. Але влада неспроможна надіслати навіть елементарну техніку. Сніг йде вже дві доби поспіль. У місті починається паніка".

  Три головних аеропорти Нью-Йорка намагаються відновити нормальний режим роботи. Проте для літаків, що сідають, не вистачає вільних воріт, і сотні людей годинами змушені чекати в салонах. Пасажири рейсу до Торонто провели на злітній смузі понад десять годин, поки їхньому борту дозволили піднятися в повітря.

  Пасажир: "Подорож з Гонконга до Нью-Йорка забрала в мене сорок годин. За цей час я могла б облетіти навколо земної кулі. Дуже довго чекали після посадки, поки нам знайдуть вільні ворота".

  Пасажир: "Тут немає навіть елементарних зручностей. Ми провели ніч в умовах, які більше пасують не людям, а тваринам".

  Протягом двох днів летовища Нью-Йорка скасували та відтермінували чотири з половиною тисячі рейсів. У деяких районах міста товщина снігового покриву сягає шістдесяти сантиметрів. Учені заявляють, що цьогорічний шторм входить до шести найпотужніших снігопадів за останні сто п`ятдесят років. 

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Залізнична аварія в Ізраїлі - близько 100 постраждалих
  Наступний матеріал
  В Іспанії відбувся фестиваль яєчно-борошняних боїв
  Теги: