5 канал

Ніццу масово залишають туристи – представник української спільноти у Франції

Поліція Франції просить людей не покидати свої домівки без нагальної потреби

Людей на вулицях Ніцци майже немає, туристи масово залишають місто. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" повідомив член української спільноти у Франції Олег Мазур.

"На даний момент у місті дуже мала кількість людей, в основному поліція просить людей знаходитися вдома, не покидати свої домівки ... де відбулася сама трагедія, там посилений кордон поліції, не пропускають нікого. Люди також масово покидають Ніццу. Туристи переривають свої відпустки, залишають місто, тому що почуваються не в безпеці", – сказав він.

Також представник української спільноти у Франції розповів, що наразі відомо про терориста, який наїхав у натовп.

"Насамперед, відомо, що даний теракт зробила людина, яка мешкала у Франції, це виходець із Марокко. Ця людина проживала в Ніцці, вона займалася перевезенням вантажів. Перед терактом він 9 годин стояв на площі Променад-дез-Англе, і поліція, на жаль, не змогла перевірити вантажівку. Довірилась йому. Довірилась тому, що він перевозить морозиво", – зазначив Мазур.

Він додав: "Настрій у французів різний: одні схиляються до того, що потрібно було більш жорстко ставитися до емігрантів, до їх контролю, адже ми знаємо, що людина, яка здійснила теракт, була на обліку в поліції, але вона просто не відносилася до категорії особливо небезпечних людей. Багато людей поділяють погляди, що все-таки не всі люди, які сповідують іслам, не всі є терористами".

Нагадаємо, пізно ввечері 14 липня під час святкування Дня взяття Бастилії у Ніцці у натовп відпочивальників врізалася вантажівка. Згодом водій, 31-річний уродженець Тунісу, почав розстрілювати людей із пістолета. Жертвами теракту стали 84 людини, щонайменше десять із них - діти. Відомо, що внаслідок нападу загинув українець та ще двоє зазнали поранень.

Попередній матеріал
У Києві "жива" класична музика викликала захват пасажирів фунікулеру
Наступний матеріал
Рупор Кремля "призначив" посла України в Канаді керувати футбольною збірною

Олланд: 50 поранених у теракті в Ніцці – між життям і смертю

Ідентифіковано українця, який загинув внаслідок теракту у Ніцці

"Україна знає, що таке тероризм" – Порошенко вшанував пам'ять загиблих від теракту в Ніцці

З аеропорту Ніцци евакуювали пасажирів – причину не називають

"Розвожу морозиво": вантажівка чекала "слушного моменту" на набережній Ніцци протягом 9 годин (маршрут терориста)

5 канал - трансляція наживо