Фото Getty Images

"Розвожу морозиво": вантажівка чекала "слушного моменту" на набережній Ніцци протягом 9 годин (маршрут терориста)

Поліцейські підходили до терориста з Ніцци за кілька годин до кривавого теракту

Вантажівка терориста була припаркована на Англійській набережній Ніцци протягом приблизно дев'яти годин до кривавого нападу, повідомляє The Daily Mail

За інформацією видання, поліцейські підходили до терориста з Ніцци за кілька годин до кривавого теракту на набережній. Чоловік сказав, що доставляє морозиво. Тому правоохоронці нічого не зробили для того, щоб прибрати вантажівку з того місця, де вона чекала "вдалого моменту" для наїзду.

Зауважимо, що за кермом машини був професійний водій – 31-річний виходець із Тунісу Мохаммед Лахуайедж Бухлель, у якого були дружина і троє дітей. Він же відкрив вогонь по натовпу і був застрелений, за попередньою інформацією, жінкою-поліцейським.

Видання інформує, що, як правило, великі вантажівки не допускають у такі місця під час державних свят і по неділях. Але для доставки часто роблять виняток. Відомо, що раніше чоловік фігурував у таких злочинах, як крадіжки та насильство. У вантажівці він тримав автомат, пістолет і навіть гранату. Нині родичів водія-терориста допитує поліція.

Ще одну карту шляху терориста оприлюднила агенція УНІАН. Видання також уточнює, що "водій вантажівки убивав людей уздовж 1,8 км".

Як повідомляв 5.ua, пізно ввечері 14 липня під час святкування Дня взяття Бастилії у Ніцці у натовп відпочивальників врізалася вантажівка. У теракті загинуло щонайменше 84 людей, серед них і діти.

Попередній матеріал
На Донбасі важко поранили розвідника терористів – ГУР
Наступний матеріал
Експерт пояснив, чому Франція в черговий раз стала осередком теракту

"Люди падали, топтали своїх дітей" - очевидець про теракт у Ніцці

Теракт у Ніцці: cтало відомо, скільки загинуло дітей

МЗС повідомляє про ще одного пораненого українця в Ніцці

ЗМІ назвали ім'я терориста, який в'їхав на вантажівці в натовп людей у Ніцці

У Ніцці скасовано концерт Ріанни та щорічний джазовий фестиваль

Експерт назвала можливі версії теракту у Ніцці та хто за цим стоїть