Німецький суд дозволив Facebook вимагати справжніх імен від користувачів

  Користувачі з Німеччини не зможуть реєструватися під псевдонімами у Facebook

  Вищий адміністративний суд Гамбурга ухвалив попереднє рішення на користь соціальної мережі Facebook, яка забороняє користувачам реєструватися у мережі за допомогою псевдонімів. Скасувати це правило вже вдруге вимагали уповноважені з питань захисту даних користувачів Німеччини, повідомляє видання Deutsche Welle.

  Уповноважений з питань захисту даних користувачів землі Гамбург Джон Каспар вже кілька років веде боротьбу з ірландською дочкою популярної американської соцмережі Facebook за право виконувати європейські стандарти у питанні захисту прав користувачів. У Facеbook, в свою чергу, наголошують, що це питання лежить лише в ірландській юрисдикції. Каспар заявляє, що хоче продовжити боротьбу у суді.

  Приводом для позову стала скарга користувачки, яка за допомогою вигаданого імені хотіла зберегти приватність своєї сторінки у Facebook від тих, хто міг би використовувати її профіль для робочих цілей. Facebook проти її волі змінив її ім'я в мережі на справжнє та попросив надіслати копію паспорту чи ID-картки.

  Нагадаємо, соціальна мережа Facebook розробила штучний інтелект, здатний читати і розуміти зміст прочитаного. У компанії запевняють, що технологія, яку назвали Deep Text, здатна сприймати тексти практично з такою ж точністю, як це робить людина.

  Попередній матеріал
  Українська компанія постачатиме ракети для польських винищувачів
  Наступний матеріал
  Порошенко: військові моряки зламали плани агресора по дестабілізації та захопленню південних областей України
  Теги:

  Facebook створив штучний інтелект, який розуміє з людською точністю декілька тисяч повідомлень в секунду

  Facebook запустив в браузерній версії новий сервіс - Live Map

  З початку року Facebook втричі збільшив прибуток

  Нова функція Facebook: штучний інтелект буде описувати фотографії користувачам із вадами зору