Фото ru-an.info

Порошенко: військові моряки зламали плани агресора по дестабілізації та захопленню південних областей України

  Український флот є основним інструментом захисту нашої держави з морського напрямку

  Президент України Петро Порошенко привітав військових моряків і ветеранів з Днем Військово-морських сил Збройних сил України.

  "Військовим морякам спільно з підприємствами військово-промислового комплексу довелося докласти вагомих зусиль для відновлення бойового потенціалу флоту після передислокації з Криму та Севастополя. Ви стали тією силою, що згуртувала ряди патріотів та зламала плани агресора по дестабілізації та захопленню південних областей нашої держави", - зазначив Президент.

  За його словами, фактично наново відроджуючись в умовах війни, українські кораблі та катери чітко і злагоджено виконують завдання, спрямовані на захист портів, узбережжя та морських комунікацій України.

  "Незламний і непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм морських піхотинців та флотського спецназу, проявлені під час оборони Донбасу, є прикладом виняткової військової доблесті та честі. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за благословенну українську землю. Вічна їм слава!", - додав Порошенко.

   

  Попередній матеріал
  Німецький суд дозволив Facebook вимагати справжніх імен від користувачів
  Наступний матеріал
  В Індії через зливи і селі щонайменше загинуло 34 особи

  В Одесі 44 випускники факультету ВМС отримали атестати

  Чисельність штабу ВМС не повинна перевищувати 300 осіб – Полторак

  У Миколаєві майбутні офіцери ВМСУ присягнули на вірність Україні

  Українські курсанти пройдуть стажування на кораблях ВМС Франції - Міноборони