Kevin McElvaney / RefugeeCameras

Німецький фотограф запропонував біженцям знімати їхній шлях до Європи на одноразові камери

Проект #RefugeeCameras почався у грудні 2015 року

Німецький фотограф Кевін МакЕлвані (Kevin McElvaney) роздав 15 одноразових камер біженцям, яких зустрів у Туреччині та Греції, і попросив документувати все, що відбувається з ними на шляху до нового життя. Як пише Bird in Flight, проект #RefugeeCameras почався в грудні 2015 року.

Через три місяці після початку проекту до фотографа повернулися тільки 7 з 15 камер. Одна з них була загублена, дві - конфісковані прикордонниками, господарям ще двох поки не вдалося потрапити до Західної Європи, а три зникли безвісти разом з їхніми власниками.

"За допомогою цього проекту Кевін намагається поглянути на одне з найбільш детально задокументованих історичних явищ нашого часу по-новому і дати біженцям можливість зафіксувати свій шлях за допомогою фотографії. Давайте спробуємо побачити особистість за розмитим поняттям біженець", - йдеться на сайті проекту.

Щонайменше 30 держав незаконно відправили мігрантів назад до небезпечних країн. Такі дані опублікувала правозахисна організація Amnesty International у своєму щорічному звіті.

Попередній матеріал
КВУ: Вибори в Кривому Розі дуже складно назвати виборчим процесом
Наступний матеріал
Адвокат розповів про стан здоров'я Савченко
Теги:
Loading...

Через теракти у Брюсселі Польща відкликала обіцянку приймати біженців

В Олімпіаді-2016 візьме участь команда біженців

Біженці вигадали новий спосіб протесту проти знесення табору в Кале - зашили собі роти

ЄС та Туреччина досягли нових домовленостей щодо мігрантів