Німецького "Доктора Смерть" розшукують у Латинській Америці

  Німецького "Доктора Смерть" - Альберта Хайма - розшукують у Латинській Америці. За даними мисливців за нацистами, цей військовий злочинець живий й донині. Зараз йому 94 роки. А отже, на думку переслідувачів, Хайму напевне допомагають спільники. Серед підозрюваних - донька колишнього есесівця, що мешкає у Чилі.
  За її словами, батько помер ще 15 років тому. Утім, банківський рахунок Хайма - і досі активний. Підозри у "мисливців" викликають і часті мандрівки жінки. Попри поважний вік, вона раз на тиждень відвідує курортне містечко Барілочі, що у Аргентині. Саме там слідство сподівається вийти на сліди Альберта Хайма. Нацистського лікаря звинувачують у численних злочинах проти полонених. Він працював у концтаборах, де начебто ставив досліди на в`язнях: вирізав їм органи без наркозу, убивав за допомогою ін`єкцій води у серце. Нині за інформацію про "доктора смерть" обіцяють нагороду у півмільйона доларів.

  Єфраїм Зуроф, директор центру Симона Візенталя: "Людина такого віку не може жити без сторонньої допомоги. Очевидно, що хтось йому таки допомагає, як мінімум - охороняє... Наше завдання - чекати. Люди під тиском нервуються, роблять помилки. Ми чекатимемо, щоб спільники Хайма припустилися помилки".
  Попередній матеріал
  Буш зняв заборону на видобуток нафти у США
  Наступний матеріал
  "Леманн Тімбер" вже прямує до берегів Оману
  Теги:
  Loading...