Буш зняв заборону на видобуток нафти у США

  Американці видобуватимуть власну нафту - з родовищ, розташованих на території Сполучених Штатів, на континентальному шельфі. Президент Джордж Буш скасував заборону, введену ще 18 років тому його батьком.
  Тоді видобуток нафти у США припинили, мотивуючи це питанням екологічної безпеки. Тепер, поновивши видобуток,  американський президент сподівається завдати удару по постійному зростанню вартості пального в країні. Однак демократи критикують такий крок Джорджа Буша - кажуть, він просто скористався кризовою ситуацією, аби пролобіювати інтереси нафтовиків. Кажуть, поновлення видобутку на континентальному шельфі матиме позитивний вплив на ринок пального, але за два десятки років, якби ж Буш хотів змінити ситуацію у найближчий період, то він дозволив би використати частину стратегічних запасів нафти, а це б збило ціни миттєво.

  Джордж Буш, президент США: "Бездіяльність є неприйнятною. Це неприйнятно для мене і для американчького народу. Отже, сьогодні я підписав меморандуи про відміну заборони щодо видобутку нафти на американському континентальному шельфі. Тепер потрібно лише, щоб Конгрес підтримав цю ініціативу".
  Попередній матеріал
  15 поліціянтів засудили в Італії за жорстоке поводженя із антиглобалістами
  Наступний матеріал
  Німецького "Доктора Смерть" розшукують у Латинській Америці
  Теги:
  Loading...