Німеччина згадує жертв Love Parade-2010

  Німеччина - в жалобі за жертвами Love Parade. Рівно тиждень тому у тисняві на музичному фестивалі в місті Дуйсбург загинула 21 людина. Були травмовані - понад п`ять сотень осіб. Сьогодні - у пам`ять про постраждалих - по всій країні приспустили прапори, а в Дуйсбургу - відправили жалобні служби.

  Зараз тут квіти та свічки. Тиждень тому - вирував радісний натовп. Майже півтора мільйона людей приїхали до Дуйсбурга на найбільший музичний фестиваль Європи. Лавпарад відбувався просто неба, але - за огорожею. На територію фестивалю вів єдиний вхід - крізь тунель. Саме там і сталася трагедія.

  Винуватці тисняви - поки що невідомі. Серед підозрюваних - організатори фестивалю та адміністрація міста. Мер Дуйсбурга - Адольф Зауерланд - навіть не прийшов на жалобну службу, щоб не дратувати потерпілих. Натомість у церкві Сальватора зібралися інші політики - зокрема, канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Північного Рейна-Вестфалії. Звертаючись до людей, Ганнелоре Крафт помітно хвилюється.

  У церкві Сальватора, окрім політиків, зібралися півсотні людей - родичів та друзів постраждалих. Правили двоє священиків - католицький та лютеранський. Службу наживо транслювали по німецькому телебаченню та - на екрані, встановленому на стадіоні Дуйсбурга.

  Попередній матеріал
  Білл та Гілларі Клінтон видають доньку заміж
  Наступний матеріал
  У Новоград-Волинському триває фестиваль "Лесині джерела"
  Теги: