У Новоград-Волинському триває фестиваль "Лесині джерела"

  Міжнародне свято літератури і мистецтв об’єднав творчі колективи з України, Росії, Білорусі, Польщі, Хорватії та Грузії. На фестиваль "Лесині джерела" до Новоград-Волинського, Батьківщини Лесі Українки, з`їхалися тисячі поціновувачів її таланту. Цьогоріч захід приурочили до 97-х роковин від дня смерті письменниці. Триденна програма включала різноманітні заходи: від конкурсу автентичного солоспіву до вистав та різноманітних виставок.

  Людмила Голоднік, 5 канал: "Гучним, веселим й активним свято літератури та мистецтв видалося не дарма. Будинок Косачів, де минуло дитинство Лесі Українки, вважався осередком інтелігенції міста. Тут часто влаштовувалися творчі вечори та концерти. Новоград-волинці цю традицію вирішили зберегти".

  Свято літератури і мистецтв стартує саме від літературно-меморіального музею Лесі Українки. Екскурсовод демонструє гостям дитячу кімнату поетеси, її рукописи, світлини.

  Покладати квіти до пам`ятника письменниці її земляки та гості Новоград-Волинського рушили урочистою ходою у супроводі оркестра. 

  На період свята парк культури Новоград-Волинського перетворився на містечко майстрів. Тут діти опановують мистецтво гончарства, а чоловіки намагаються навчитися вишивати.  

  Виставки картин, світлин, вишиванок і книг. Конкурси читців та співаків. А ще вистави за творами Лесі Україки. Дозвілля на будь-який смак. Таким багатолюдним Новоград-Волинський стає лише на свято "Лесині джерела", зазначають новоград-волинці.

  "Лесині джерела" 24-й рік поспіль об`єднують тисячі митців. Упродовж трьох днів у центрі міста вони демонструють свої таланти. 

  Цьогоріч на Житомирщину на свято літератури і мистецтв приїхало майже 50 тисяч гостей. Закриває фестиваль лялькова вистава "Лісова пісня".

  Людмила Голоднік та Денис Блажиєвський, 5 канал

  Попередній матеріал
  Німеччина згадує жертв Love Parade-2010
  Наступний матеріал
  Українка Тетяна Ширко виборола друге місце на співочому конкурсі в Юрмалі
  Теги: