fazeritalia.it

Німеччина надішле до Литви танки Leopard 2

  Розміщення танків у балтійській країні – частина плану посилення східного флангу НАТО. Окрім близько 600 солдатів, Бундесвер надішле до балтійської країни танки в межах заходів для посилення східного флангу НАТО

  Бундесвер надішле до Литви танки типу Leopard 2 в межах розміщення в цій країні батальйону НАТО взимку 2017 року. Це підтвердив речник міністерства оборони Німеччини, передає DW. Про яку кількість танків ідеться – наразі невідомо.

  Раніше міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн заявила на зустрічі глав оборонних відомств країн-членів НАТО, що ФРН відрядить до Литви близько 600 солдатів. Вона підкреслила, що це виключно оборонний захід.

  Рішення надіслати до Литви ще й танки – чіткий сигнал того, що Німеччина серйозно сприймає занепокоєння балтійських країн та Польщі у зв'язку з імовірністю російської агресії, йдеться у повідомленні. Раніше того ж дня президент РФ Володимир Путін заперечив факт російської військової загрози. Він заявив на сесії дискусійного клубу "Валдай", що Росія "ні на кого не нападатиме".

  Розміщення чотирьох батальйонів НАТО в Балтії та Польщі – частина найбільшої після закінчення "холодної війни" оборонної програми Альянсу.

  Нагадаємо, війська Албанії, Італії, Польщі та Словенії приєднаються до батальйону в Латвії, який раніше погодилася очолити Канада. Військові з Бельгії, Хорватії, Франції, Люксембургу, Нідерландів і Норвегії приєднаються до батальйону під командуванням Німеччини в Литві. Данія і Франція приєднаються до батальйону в Естонії, який очолює Велика Британія, а війська Великої Британії та Румунії увійдуть у батальйон під командуванням США в Польщі.

  Попередній матеріал
  Путін призначив керівником "нацгвардії Криму" полковника, якого Україна підозрює у держзраді
  Наступний матеріал
  Столтенберг: НАТО не хоче повторення холодної війни з РФ

  У НАТО здатні захистити всіх союзників від будь-якої загрози – Столтенберг

  Розгортання батальйонів НАТО на сході Європи не перешкоджає діалогу з Росією – Столтенберг

  Столтенберг – у відповідь на "Іскандери": НАТО розмістить у Східній Європі багатонаціональні батальйони

  Понад 10 країн-членів НАТО погодилися розмістити війська у Східній Європі